4×4 WILCZYM TROPEM

Wyprawy samochodami terenowymi 4×4 w Bieszczady

Opuszczone osady, drogi których nie znajdziesz na współczesnych mapach, przygoda której nie zapomnisz. Samochód  prowadzony przez doświadczonego kierowcę zawiezie Cie wprost w paszczę bieszczadzkiego niedźwiedzia. Zobaczysz krainę wilka, poczujesz zapach dzikiej przyrody.

SCENARIUSZ IV – BIESZCZADY TROPHY  czas trwania 4 – 6 h
Na uczestników imprezy czekać będą liczne zagadki i zadania do wykonania. Wyruszymy na trasę z mapą, kompasem i roadbookiem. Każda załoga wybierze pilota odpowiedzialnego za dobór trasy. Będziemy musieli zaliczyć kilka punktów kontrolnych potwierdzając to pieczątką w roadbooku. Na koniec rozegramy konkurencje sprawnościowe tj. test zaufania – kierowanie z zawiązanymi oczyma za podstawie wskazówek siedzącego obok pilota, zmiana koła z użyciem specjalnego podnośnika hi-lift, budowa mostu – przeprawy nad głębokim rowem.

SCENARIUSZ I – PRZEPRAWA  – czas trwania 5 – 6 h
Przeprawa terenówkami przez bieszczadzkie bezdroża po leśnych trasach zrywkowych to przygoda dla miłośników ekstremalnych przeżyć. Uczestnicy stworzą zespoły, które przy użyciu łopat, siekier i wyciągarki zmagać się będę z napotkanymi przeszkodami terenowymi. Czeka nas również przeprawa przez rwącą rzekę.

SCENARIUSZ II – TRASA TURYSTYCZNA czas trwania 4 – 6 h
Tylko z nami zobaczysz Bieszczady z zupełnie nowej perspektywy niedostępnej turystom jadącym autobusami lub swoimi samochodami. Zabierzemy Cię w ciekawe miejsca, poznamy ciekawych ludzi. Odwiedzimy wypał węgla drzewnego, zobaczysz z bliska leśne zwierzęta. Na trasie nie zabraknie również atrakcji związanych z pokonywaniem przeszkód. Scenariusz idealny dla rodzin z dziećmi oraz dla ludzi pragnących poczuć się jak na prawdziwym safari.

SCENARIUSZ III – NOCNY OFFROAD 5 – 6 h
Po przygodę wyruszymy tuż po zmierzchu a wrócimy hmmmm…. nie wiadomo kiedy wrócimy – na ile teren będzie dla nas łaskawy. Podczas wyprawy zorganizujemy kolację na leśnej polanie. Spora dawka gorącego kapuśniaku doda nam energii do walki z błotem. Noc wspaniale potęguje wrażenia z jazdy po bezdrożach – wyostrza wszystkie zmysły. Jest to doskonały sprawdzian umiejętności działania w grupie. Imprezę polecamy dla niedużych grup chcących zacieśnić między sobą pozabiurowe więzi.

A PONADTO:

  • na trasie przejazdu odwiedzić możemy szybowisko i przeżyć lot szybowcem nad Bieszczadami
  • catering na leśnej polanie
  • noc przetrwania – nocleg na trasie pod gołym niebem lub w wojskowych namiotach

W ofercie posiadamy również ciekawe programy dla posiadaczy samochodów terenowych.

Odkryj z nami Krainę Wilka