KULIG W BIESZCZADACH

Kulig z pochodniami w Bieszczadach

Bieszczadzki kulig – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo, rozgrzewająca miodówka, aromat regionalnych smakołyków na długo pozostaną w Twojej pamięci.

W PROGRAMIE KULIGU:

  • przejazd kuligiem przez dolinę Rabskiego potoku
  • miodówka dla zmarzniętych
  • ognisko z kiełbaskami lub biesiada na leśnej polanie
  • bieszczadzki wodzirej – gawędziarz

SCENARIUSZ IMPREZY

Wyruszymy kuligiem konnym z miejscowości Bystre w dolinę Rabskiego potoka. Jest to bardzo malownicza dolina – to takie Bieszczady w pigułce – rwący potok, dzika zwierzyna przebiegająca tuz obok, brak zasięgu GSM, dziewiczy las…. Właśnie tam przemkniemy na saniach z wodzirejem popijając miodówkę. Dojedziemy do miejsca, w którym czekać na nas będzie ognisko i ciepła strawa – kiełbaski na patykach do samodzielnego usmażenia lub – na specjalne zamówienie coś bardziej skomplikowanego czyli pełnowartościowa kolacja (menu do ustalenia).

Odkryj z nami Krainę Wilka

Przeczytaj inne:
KONTAKT

Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure 38-610 Polańczyk ul. Zdrojowa 11 (Hotel Skalny SPA) tel./fax +48 13 469 72 70 e-mail: biuro@krainawilka.pl Biuro czynne od pon - pt w godz.  8.00-16.00 Kontakt bezpośredni...

Zamknij