kulig

KULIG Z POCHODNIAMI

 

Bieszczadzki kulig – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo, rozgrzewająca miodówka, aromat regionalnych smakołyków na długo pozostaną w Twojej pamięci.

W PROGRAMIE KULIGU:

  • przejazd kuligiem przez dolinę Rabskiego potoku
  • miodówka dla zmarzniętych
  • ognisko z kiełbaskami lub biesiada na leśnej polanie
  • bieszczadzki wodzirej – gawędziarz

SCENARIUSZ IMPREZY

Wyruszymy kuligiem konnym z miejscowości Bystre w dolinę Rabskiego potoka. Jest to bardzo malownicza dolina – to takie Bieszczady w pigułce – rwący potok, dzika zwierzyna przebiegająca tuz obok, brak zasięgu GSM, dziewiczy las…. Właśnie tam przemkniemy na saniach z wodzirejem popijając miodówkę. Dojedziemy do miejsca, w którym czekać na nas będzie ognisko i ciepła strawa – kiełbaski na patykach do samodzielnego usmażenia lub – na specjalne zamówienie coś bardziej skomplikowanego czyli pełnowartościowa kolacja (menu do ustalenia).

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
tr2
SZLAKIEM WATAHY

Wyprawa samochodami terenowymi SZLAKIEM WATAHY Wyruszymy samochodami w teren podążając śladami bohaterów Serialu WATAHA. Poznamy miejsca, w których realizowany był serial. Odwiedzimy leśniczówkę Rebrowa,  stary wypał węgla oraz inne bieszczadzkie...

Zamknij