kulig

KULIG Z POCHODNIAMI

 

Bieszczadzki kulig – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo, rozgrzewająca miodówka, aromat regionalnych smakołyków na długo pozostaną w Twojej pamięci.

W PROGRAMIE KULIGU:

  • przejazd kuligiem przez dolinę Rabskiego potoku
  • miodówka dla zmarzniętych
  • ognisko z kiełbaskami lub biesiada na leśnej polanie
  • bieszczadzki wodzirej – gawędziarz

SCENARIUSZ IMPREZY

Wyruszymy kuligiem konnym z miejscowości Bystre w dolinę Rabskiego potoka. Jest to bardzo malownicza dolina – to takie Bieszczady w pigułce – rwący potok, dzika zwierzyna przebiegająca tuz obok, brak zasięgu GSM, dziewiczy las…. Właśnie tam przemkniemy na saniach z wodzirejem popijając miodówkę. Dojedziemy do miejsca, w którym czekać na nas będzie ognisko i ciepła strawa – kiełbaski na patykach do samodzielnego usmażenia lub – na specjalne zamówienie coś bardziej skomplikowanego czyli pełnowartościowa kolacja (menu do ustalenia).

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
SZLAKIEM WATAHY

  ZAKWATEROWANIE: BAZA WOLF CENTER - duże, wojskowe namioty NS. Naszą bazę urządzimy przy lesie w miejscowości Berezka na terenie Pensjonatu Leśniczówka, w którym zapewnimy Wam wyżywienie oraz węzły sanitarne....

Zamknij