Szlakiem Łemka i Bojka

Poznaj historie związane z dawnymi mieszkańcami Bieszczad. Zapraszamy na wyprawę z kijami Nordic Walking – po nie istniejących już dzisiaj, dawnych łemkowskich i bojkowskich wsiach. Zakończymy ją spływem pontonowym, na jednym z najpiękniejszych odcinków Sanu. Jest to wyjątkowa okazja! Ze słońca w cień z cienia w słońce w zależności jak dużo drzew rośnie na brzegu, wszystko to w rytm fal krystalicznie czystej rzeki. Szum wody, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody  Pierwsze zadanie to zajęcie właściwej pozycji w pontonie z właściwym towarzystwem. Po zajęciu pozycji możemy puścić się brzegu i rozpocząć wiosłowanie. Podziwiając widoki musimy uważać na głazy i wędkarzy;) Czas przybycia bliżej nieokreślony- gdyż zależny jest od bliżej nieokreślonych okoliczności.

PORADY PRZEWODNIKA:

Trasę pokonywać będziemy pontonami płynąc rzeką San. Podczas spływu KAŻDY będzie musiał ubrać kamizelkę ochronną (kapok). Proszę pamiętać o wygodnych ubraniach i butach – najlepiej sandałach:)

W PROGRAMIE: 

  • Ruiny kamiennej cerkwi w Berezce
  • Park Dworski z pomnikami przyrody
  • Wyprawa do Bereżnicy Niżnej – opuszczonej wioski
  • Elektrownia wodna w Zwierzyniu
  • Spływ dzikim odcinkiem Sanu

KOSZT: dorośli 80zł/os.; dzieci i młodzież do 16 roku życia 50zł/os.

CENA ZAWIERA:  opiekę pilota i instruktorów, spływ pontonowy dzikim odcinkiem Sanu

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ ?

Rezerwacja i wszelkie dodatkowe zapytania pod numerem telefonu: 663 278 818

Lub proszę skorzystać z formularza poniżej. Po otrzymaniu zapytania z formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Not Found"]