Węgry winnym szlakiem

Wybierz się z nami na wycieczkę do legendarnej krainy win tokajskich. Poznaj smak wina prosto z beczki zobacz co nowego u naszych południowych sąsiadów.
Nie zapomnij zabrać ze sobą stroju kąpielowego gdyż zabierzemy Cię do wydrążonych w grotach basenów termalnych w Miszkolcu.
Bursztynowy szlak stoi dla Ciebie otworem !

W PROGRAMIE WYCIECZKI:

  • Miszkolc – kompleks basenów termalnych (pobyt ok.3h, bilety płatne we własnym zakresie)
  • Tokaj – legendarny region winiarstwa
  • Spacer po Starym Mieście
  • Wizyta w rodzinnej winiarni

SPECJALNIE DLA WAS:

  • Degustacja win w starych piwnicach

 PORADY PRZEWODNIKA:

Lengyel Magyar két jó barát, eggyütt harcol s issza borát – Polak Węgier – dwa bratanki i do bitki i do szklanki – powiedzenie to w świetle otwartych na oścież granic nabiera specjalnego znaczenia. Przekonamy się o tym sami nie raz, spacerując po nagrzanych południowym słońcem zaułkach tej uroczej krainy przepysznych win tokajskich. Pamiętajmy by zabrać ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki.

Dorosłe osoby posiadające dowody osobiste zwolnione są z obowiązku podróżowania po Węgrzech z paszportem. Dzieci i młodzież nie posiadający dowodu osobistego nie potrzebują paszportu do przekroczenia granicy, ale muszą mieć paszport przy sobie w razie kontroli na terytorium Węgier !

KOSZT: 120 zł/dorośli, 100 zł/dzieci i młodzież 8-16 lat
CENA ZAWIERA: opiekę pilota/przewodnika na Węgrzech, degustacja win, opłaty parkingowe, transport,  ubezpieczenie NNWiKL. Cena nie zawiera kosztów wstępów na basen oraz wyżywienia.

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ ?

Rezerwacja i wszelkie dodatkowe zapytania:

tel: 500 199 905, 500 217 530

Lub proszę skorzystać z formularza poniżej. Po otrzymaniu zapytania z formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

HARMONOGRAM WYCIECZEK

harmonogram15