POMYSŁ NA KULIG

pomysl3

JADĄ, JADĄ SANIE… (czas trwania ok. 2 – 2,5 h)

Pęd mroźnego powietrza wdzierającego się pod czapkę, sanie zaprzęgnięte w zawsze zadowolone bieszczadzkie ogiery, zaczajona w zaroślach wataha wilków, blask pochodni rozdzierający leśny mrok – tak w kilku słowach streścić można klimat panujący na wieczornym kuligu. Jeżeli dodamy do tego charyzmatycznego wodzireja, ognisko z pieczeniem kiełbasek , rozgrzewające ciało i umysł napitki (grzaniec lub herbata), niekończące się rozmowy z woźnicą i jego koniem (o sensie życia oczywiście) powstanie nam przepis na imprezę „must be” – żelazny punkt bieszczadzkiego programu. Niech żałują Ci co nie pojadą z nami !

Cena 49 zł/os. (w cenie przejazd saniami, wodzirej, ognisko z kiełbaskami, grzaniec lub herbata, niezpomniane wrażenia. Kulig organizujemy w dolinie Rabego – rozpoczynamy w Bystrym K/ORW za dopłata 10 zł/os. oferujemy dojazd w obydwie strony z pod OSW Skalny w Polańczyku)

Terminy: sobota 15.00 – ok. 18.00 OSW Skalny w Polańczyku, 15.30 –ok. 17.30 Bystre k/ORW

Przy grupach powyżej 10 os, możliwość organizacji kuligów w dowolnym terminie.

Oferujemy zakwaterowanie:

Komfortowe apartamenty w stylowej zagrodzie

Pokoje z widokiem na Jezioro Solińskie w naszym hotelu

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
W GÓRACH I NAD JEZIOREM

    Z pomiędzy wzgórz nad Soliną zabierzemy Cię w Wysokie Bieszczady. Podziwiając widoki przejedziemy doliną bystrej Solinki. Droga wijąca się serpentyną zawiedzie nad wprost do krainy Biesów i Czadów....

Zamknij