POMYSŁ NA SKUTERY

pomysl4

OPCJA I – (CZAS TRWANIA OK. 1 H)

„WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” –  przejażdżka widokową trasą w okolicach Polańczyka z przewodnikiem, trasa dla początkujących, dla tych którzy chcą sprawdzić czy im się podoba albo zrobić wrażenie na dziewczynie lub zafundować prezent dla dorastającego syna. Wyprawę zaczynamy od Hotelu Skalny SPA w Polańczyku a następnie kierujemy się na malownicze ścieżki szczytami gór z widokiem na Jezioro Solińskie.

Terminy: wyprawy na skuterach organizowane są w każdą, zimową sobotę

OPCJA II (CZAS TRWANIA OK. 3H)

Śnieżne Safari – zimowa wyprawa, trasa zróżnicowana biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem.

Terminy:  wyprawy na skuterach organizowane są w każdą, zimową sobotę

UWAGA ! wymagany zimowy ubiór, rękawice, mile widziane gogle. W razie braku śniegu zamiast skuterów wyruszyć możemy quadami. Zorganizuj wyprawę dla grupy swoich przyjaciół, pracowników, rodziny. Wyprawa skuterem to doskonały pomysł na urodzinowy prezent lub urozmaicenie bieszczadzkiego wypoczynku.

PO WYPRAWIE: na zakończenie wyprawy możemy zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy do hotelowego Pubu CZARNE ZŁOTO na rozgrzewającą herbatę kopalnianą lub na drinka i kręgle.

OPCJA I – 250 ZŁ/SKUTER (125 ZŁ/1OS.)

OPCJA II  – 400 ZŁ/SKUTER (200 ZŁ/1OS.)

W cenie wynajem skutera, paliwo, przewodnik , uczestnicy otrzymują kaski. Nasze skutery to niezawodne i bezpieczne maszyny renomowanych firm takich jak Skidoo i Polaris.

DLA GRUP zorganizowanych, powyżej 4 osób istnieje możliwość zorganizowania wyprawy w DOWOLNYM TERMINIE pod warunkiem, że będzie śnieg.

Oferujemy zakwaterowanie:

Komfortowe apartamenty w stylowej zagrodzie

Pokoje z widokiem na Jezioro Solińskie w naszym hotelu

Odkryj z nami Krainę Wilka

Przeczytaj inne:
ROWEROWE BIESZCZADY

800 kilometrów oznakowanych szlaków czeka na zdobycie. Spróbuj swych sił, pojedź rowerem tam gdzie nie dowiezie Cię samochód i autokar, zobacz to czego nie zobaczą inni. ORGANIZUJEMY: Wycieczki rowerowe Rajdy...

Zamknij