LWÓW-MIASTO KONTRASTÓW

 

 

 

Zapraszamy na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Zabierzemy Cię na  fascynującą wycieczkę do tego przepięknego miasta, gdzie przeplatają się kultury wschodu i zachodu. Zobaczysz stare kamienice w bramach których rozbrzmiewa jeszcze echo podwórkowych kapel. Skosztujesz regionalnych specjałów, pierożków gotowanych w śmietanie, huculskiego mięsiwa, popijesz to sokiem z azerskich granatów i lwowskim piwem. Staną przed Tobą otworem najstarsze i najpiękniejsze zabytki architektury i sztuki.
Czas trwania wycieczki 12 – 14 godzin

 

W PROGRAMIE WYCIECZKI:

 

  • Trzy katedry: łacińska, ormiańska, greckokatolicka
  • Lwowska promenada z pomnikiem Mickiewicza
  • Spacer po Starym Rynku
  • Kopiec Unii Lubelskiej – panorama Lwowa
  • Teatr Opery i Baletu – wejście do wnętrza
  • Miejskie bazary, targ sztuki ludowej, kawiarenki w ramach czasu wolnego (min. 2h)

PORADY PRZEWODNIKA:

 

Witamy Wszystkich zainteresowanych naszą wycieczką do Lwowa. Lwów to przepięknie miasto, warte zobaczenia- pamiętajmy jednak o tym, że Ukraina to kraj pełen skrajności i niektóre z sytuacji mających miejsce podczas wycieczki, mogą nas czasami dziwić lub nawet denerwować. Potraktujmy to jednak z przymrużeniem oka jako sytuacje dodające kolorytu oraz klimatu całej naszej wycieczce. Głównie mam tutaj na myśli niedogodności związane z przekraczaniem granicy. Nasza firma dzięki wieloletniej organizacji wycieczek, wypracowała system sprawnego przejeżdżania przez terminal, zdarza się jednak, że czas oczekiwania na wjazd może się wydłużyć. Pamiętajmy o tym, że Ukraina nie należy do Unii Europejskiej, co za tym idzie, wymagane jest posiadanie aktualnego paszportu – dotyczy to zarówno osoby dorosłe jak i dzieci i młodzież.

 

Walutą obowiązującą na Ukrainie jest HRYWNA – wymiany możemy dokonać w kantorze na granicy. W wielu miejscach we Lwowie sprzedawcy akceptują również nasze złotówki co znacznie ułatwia robienie zakupów.

 

Wszystkich szczegółowych informacji udzieli Państwu pilot w autokarze.

Życzymy Wszystkim udanej wycieczki pełnej niezapomnianych wrażeń.

 

 

KOSZT: 120 zł/dorośli, 100 zł/dzieci i młodzież 8-16 lat
CENA ZAWIERA: opiekę pilota/przewodnika we Lwowie, opłaty graniczne, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe, transport,  ubezpieczenie NNWiKL

 

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ ?

 

Rezerwacja i wszelkie dodatkowe zapytania pod numerem telefonu: 663 278 818

 

Lub proszę skorzystać z formularza poniżej. Po otrzymaniu zapytania z formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
auta2m
Tropem Watahy wyprawy 4×4

Wyprawa samochodami terenowymi szlakiem serialu WATAHA Wyruszymy samochodami terenowymi po bieszczadzkich bezdrożach. Odkryjemy porywające plenery, w których kręcony był serial Wataha. W PROGRAMIE Wyprawa samochodami 4x4 Ślady dawnych wsi bojkowskich...

Zamknij