SZLAKIEM ŁEMKA I BOJKA

Wyprawa z kijami Nordic Walking do opuszczonej, bojkowskiej wioski ze spływem pontonowym.

 

Poznaj historie związane z dawnymi mieszkańcami Bieszczad. Zapraszamy na wyprawę z kijami Nordic Walking – po nie istniejących już dzisiaj, dawnych łemkowskich i bojkowskich wsiach. Zakończymy ją spływem pontonowym, na jednym z najpiękniejszych odcinków Sanu.

Ze słońca w cień z cienia w słońce w zależności jak dużo drzew rośnie na brzegu, wszystko to w rytm fal krystalicznie czystej rzeki. Szum wody, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody  Pierwsze zadanie to zajęcie właściwej pozycji w pontonie z właściwym towarzystwem. Po zajęciu pozycji możemy puścić się brzegu i rozpocząć wiosłowanie. Podziwiając widoki musimy uważać na głazy i wędkarzy;) Czas przybycia bliżej nieokreślony- gdyż zależny jest od bliżej nieokreślonych okoliczności.

 

PORADY PRZEWODNIKA:

 

Trasę pokonywać będziemy pontonami płynąc rzeką San. Podczas spływu KAŻDY będzie musiał ubrać kamizelkę ochronną (kapok). Proszę pamiętać o wygodnych ubraniach i butach – najlepiej sandałach:)

 

W PROGRAMIE: 

 

  • Ruiny kamiennej cerkwi w Berezce
  • Park Dworski z pomnikami przyrody
  • Wyprawa do Bereżnicy Niżnej – opuszczonej wioski
  • Elektrownia wodna w Zwierzyniu
  • Spływ dzikim odcinkiem Sanu

 

KOSZT: dorośli 80zł/os.; dzieci i młodzież do 16 roku życia 50zł/os.

CENA ZAWIERA:  opiekę pilota i instruktorów, spływ pontonowy dzikim odcinkiem Sanu

 

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ ?

 

Rezerwacja i wszelkie dodatkowe zapytania pod numerem telefonu: 663 278 818

 

Lub proszę skorzystać z formularza poniżej. Po otrzymaniu zapytania z formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
POMYSŁ NA SKUTERY

OPCJA I (czas trwania ok. 1h) „WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” - proponujemy przejażdżkę widokową trasą w okolicach Polańczyka z przewodnikiem w grupach do 10 os., trasa dla początkujących, dla tych którzy...

Zamknij