WĘGRY-WINNYM SZLAKIEM

 

 

Wybierz się z nami na wycieczkę do legendarnej krainy win tokajskich. Poznaj smak wina prosto z beczki zobacz co nowego u naszych południowych sąsiadów.
Nie zapomnij zabrać ze sobą stroju kąpielowego gdyż zabierzemy Cię do wydrążonych w grotach basenów termalnych w Miszkolcu.
Bursztynowy szlak stoi dla Ciebie otworem !

 

W PROGRAMIE WYCIECZKI:

  • Miszkolc – kompleks basenów termalnych (pobyt ok.3h, bilety płatne we własnym zakresie)
  • Tokaj – legendarny region winiarstwa
  • Spacer po Starym Mieście
  • Wizyta w rodzinnej winiarni

SPECJALNIE DLA WAS:

  • Degustacja win w starych piwnicach

 

 PORADY PRZEWODNIKA:

 

Lengyel Magyar két jó barát, eggyütt harcol s issza borát – Polak Węgier – dwa bratanki i do bitki i do szklanki – powiedzenie to w świetle otwartych na oścież granic nabiera specjalnego znaczenia. Przekonamy się o tym sami nie raz, spacerując po nagrzanych południowym słońcem zaułkach tej uroczej krainy przepysznych win tokajskich. Pamiętajmy by zabrać ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki.

Dorosłe osoby posiadające dowody osobiste zwolnione są z obowiązku podróżowania po Węgrzech z paszportem. Dzieci i młodzież nie posiadający dowodu osobistego nie potrzebują paszportu do przekroczenia granicy, ale muszą mieć paszport przy sobie w razie kontroli na terytorium Węgier !

 

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ ?

 

Rezerwacja i wszelkie dodatkowe zapytania pod numerem telefonu: 663 278 818

 

Lub proszę skorzystać z formularza poniżej. Po otrzymaniu zapytania z formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bieszczady Solina

Przeczytaj inne:
SZLAKIEM WATAHY

  ZAKWATEROWANIE: BAZA WOLF CENTER - duże, wojskowe namioty NS. Naszą bazę urządzimy przy lesie w miejscowości Berezka na terenie Pensjonatu Leśniczówka, w którym zapewnimy Wam wyżywienie oraz węzły sanitarne....

Zamknij