EXPEDYCJA BIESZCZADY

expedycja-bieszczady

Wiek uczestników obozu: 13 – 18 lat Zaplanuj już dzisiaj swój letni wypoczynek.Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, siądź za sterami quada, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach… Wakacje w Krainie Wilka zapamiętasz do końca życia !

NA POŁONINACH (8 h) całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem , z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku.

PIRACKIE SKARBY (4 h) Uzbrojeni w wiosła i mapy wyruszymy w Fiord Nelsona niczym piraci poszukiwacze zaginionego skarbu, ukrytego pośród skalistych brzegów Jeziora Solińskiego. Gdy już odnajdziemy wszystkie skarby i dotrzemy do portu macierzystego czekać tam na nas będzie dzielenie łupów.

TECHNIKI LINOWE zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na wysokości zajęcia na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz wejście na przyrządach tzw. „małpach”.

BIESZCZADY CHALLENGE (4 h) gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi. Nauczymy Was podstaw orienteeringu, posługiwania się GPS`m. Zbudujemy przeprawy przez górskie potoki. Każdy otrzyma mapę terenu z tajemniczymi zapiskami, dzięki którym nie zgubi się na tych nieuczęszczanych szlakach.

SZKOLENIE BIESZCZADNIKA – 3h. – na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, strzelnica paintballowa, łucznictwo, rzut siekierą oraz Bungiee Run. Każdy z uczestników zabawy otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobycie bieszczadzkich sprawności.

SEGWAY – przejażdżki sprawnościowe segwayem po torze, segway to dwukołowy pojazd żyroskopowy sterowany ruchami ciała

AQUAZORBA spacer sucha stopa po powierzchni jeziora w wielkiej kuli

DYSKOTEKA PIANIE ORAZ FLUO PARTY nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

OGNISKA I WIECZORY LEGEND wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.

 

Koszt realizacji programu 200 zł –  cena po rabacie:  160 zł / os.

Plik PDF do pobrania: Programy obozó letnich dla młodzieży 2015

Odkryj z nami Krainę Wilka