PROJEKT PRZYGODA

NA POŁONINACH (8h) – całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem , z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku.

TAJEMNICE SOLINY (4h) – piesza wycieczka z przewodnikiem malowniczym szlakiem wzdłuż linii brzegowej jeziora. Podczas wycieczki zwiedzimy uzdrowisko Polańczyk oraz największą w Polsce zaporę wodną w Solinie. Wycieczkę zakończymy kąpielą na strzeżonym kąpielisku.

WAKACJE POD ŻAGLAMI (3 h) Na pokładzie naszych łodzi wiosłowo-żaglowych wypłyniemy odkrywać tajemnice ukryte pośród dzikich dolin. By dotrzeć do celu potrzebować będziemy pracy zespołowej, umiejętności czytania mapy oraz rozpoznawania kierunków świata w terenie. Podczas rejsu Skiper zdradzi nam tajniki żeglowania, nauczymy się zasad sterowania łodzią, poznamy nazwy żagli, wiatrów i olinowania.

ZAJĘCIA GARNCARSKIE – spróbuj wyczarować niepowtarzalne, gliniane kształty. Warsztaty garncarskie to bardzo dobre ćwiczenie wyobraźni i sprawdzian zdolności manualnych a przy okazji świetna zabawa. Gotowe garnki, misy, szkatułki lub świeczniki uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domu.

TECHNIKI LINOWE – zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na wysokości zajęcia na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz wejście na przyrządach tzw. „małpach”.

SZKOLENIE BIESZCZADNIKA (3h) – n na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, łucznictwo, bieg w workach oraz Mata Sumo. Każdy z uczestników zabawy otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobycie bieszczadzkich sprawności.

SEGWAY – przejażdżki sprawnościowe segwayem po torze

DYSKOTEKA W PIANIE LUB FLUO PARTY nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

OGNISKA I WIECZORY LEGEND wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.

Koszt realizacji programu 240 zł/os.cena po rabacie: 190.00 zł / os

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE DLA UCZESTNIKÓW OBOZÓW

PAKIET DLA AKTYWNYCH – za dopłata 150 zł / 1 os.

4X4 WILCZYM TROPEM 1h – wyprawa samochodami terenowymi
SPŁYW SANEM 2-3h – spływ pontonami malownicza Dolina Sanu
AQUA ZORBING – spacer w przezroczystej kuli po powierzchni wody

PROGRAM SPECJALNY – za dopłatą 50 zł / 1 os.
SZLAK WATAHY – przemytnicy vs Straż Graniczna – gra terenowa
W dzikim, bezludnym terenie pełnym tajemniczych miejsc podejmiemy wyzwanie rozwiązania pewnej zagadki. Naszym zadaniem będzie odszukania śladów pozostawionych przez grupę przemytników i dotarcie do ich kryjówki na szczycie wzgórza. Nasza zgrana ekipa – niczym Wataha wytropi wroga i zlikwiduje zagrożenie. Podczas wyprawy rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski.
Uczestnicy zabawy otrzymają w prezencie czapkę patrolówkę !

ATRAKCJE NA TRASIE WYPRAWY
OPUSZCZONA WIOSKA – odkryjemy pozostałości nieistniejącej wsi, stary cmentarz, ruiny cerkwi oraz samotną kapliczkę w lesie
CHATY FILMOWE – odwiedzimy miejsca gdzie powstawał serial WATAHA
WYPAŁ WĘGLA DRZEWNEGO – zobaczymy na żywo jak powstaje węgiel drzewny
PUNKT WIDOKOWY – przejdziemy szlakiem edukacji leśnej wiodącym przez punkt widokowy na szczycie góry Korbania z którego rozpościera się piękny widok na Jezioro Solińskie.

Pozostałe fakultety

PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie – 45 zł/os./pakiet startowy

Odkryj z nami Krainę Wilka